Jdi na obsah Jdi na menu
 


soutěžní víkend 21.7. a 22.7.

29. 7. 2012

Sobota a neděle byla pro SDH Smilov zasvědcena RHBL. V sobotu nás čekala Věž a den poté Kejžlice. Věž opět trošku podmračená, ale na výsledných časech se nic neprojevilo, deset časů pod 19s a pouze dva neplatné pokusy! U nás na pravo zaskočil Pavel Slezáků a po sestřicích 18:49 a 19:42 sme obsadili třináctou pozici a tři bodíky do tabulky.

Účast našich děvčat tentokrát nebyla slavná a po nezodpovědném přístupu jedné ze soutěžících museli absolvovat útok v šesti. To se samozřejmě podepsalo i na dosaženém čase, ale i přes tento problém a s ohledem že se jednalo o čistou iprovizaci konečné osmé místo není tak hrozné.

Kejžlice nás druhý den ráno přivítala slunečně, trošku problém nastal s Jiříkem, který v jednom stoupání  ztratil se svým klementem a gotvaldem kontakt s vedocím vozem, (po Mílově neopatrném zacházení s plynem naší razdvatrosky). Vše ale dobře dopadlo a za pomoci kompasu a skvělého navigačního umění záhy doplnil naší sestavu. Opět bylo k vidění spousty kvalitních útoků a my si obhájili pozici z Věže, tedy 13. místo po sestřicích 18:97s a 20:46s.

Jak je vidět, tak ta osumnáctka porát visí ve vzduchu, jen je potřeba doladit pravý proud a vono to pude!! :-)))))