Jdi na obsah Jdi na menu
 


Květnov a Nová Ves 3.9.2011 :-)

8. 9. 2011

V sobotu 3.9. sme si trošku přivstali, páč nás čekali dvě soutěže a ta první začínala u sousedů na Květnově už před devátou ranní. Dostavili sme se zavčas a tentokrát  i s děvčaty. Na Květnově se jednalo o přátelský srandamač a tak byla atmosféra uvolněná a veselá. K tomu přizpíval i starosta místního SDH vtipným komentářem.

Po dohodě s pořadateli sme šli na start hned po družstvech dětí a po místních děvčatech šly i naše dámy. Náš pokus se nesl ve znamení improvizace a taky to tak vypadalo, nicméně čas byl velmi dobrý, ikdyž k tomu přispěla hlavně naše technika, která přecijenom byla někde jinde než co používali ostatní. (příště jedeme na zásahovou PS). Našim děvčatům se, ale vůbec nedařilo a dojeli takříkajíc na nezkušenost. Nu což, zabalit a hurá do Nové Vsi na ligu.

Tam už sme rozhodně mezi favirity nepatřili :-)))). Počasí horké trať parádní pivo studené, vše na pohodu. Na start sme šli jako čtrnáctí a rozběhlý to bylo na supr čas, ten se bohužel nekonal a proudaři koukali z až z moc velké dálky na čáru nástřiku. 20:25s neni letos pro nás doví jakej úspěch, právě naopak. No stalo se, samozřejmě se určitě projevila únava z předešlé soutěže! :-)))

Tak zas příště

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář