Jdi na obsah Jdi na menu
 


Květinov 6.8.2011!!!!!!!!!

6. 8. 2011

Zdar přátelé

Tak dneska sme si zajeli do Květinova a rozhodně ne jen do počtu. Každopádně sem očekával, že dáme zase devatenáctku a pobereme nějaké body. No, ale co se začalo dít po odstartování prvního mančaftu překvapilo asi všechny zůčastněné. Jedna sedumnáctka za druhou a jedna lepší jak druhá :-)))). No mazec a naše potencionální devatenáctka se zdála jen jako špatnej vtip :-). Ale i tak naše odhodlání bylo něco urvat (a to doslova). Díky absenci Radka sme museli šáhnout k záskoku a to v pravdě elitnímu! Už loni nám Pavel Slezáků pomohl k nejlepšímu času sezony!

Příprava na 1! Tak směle na start a raz...dva...tři...bum! Jen to zacvakalo a už Jiří řve plyn..!!!!!!!!!! JJ plnej a voda mastí směrem k terčům! Moskálek si trochu zakuckal, ale kluci na místech a terče dou nemilosrdně  dolu.......! Čumim na časomíru a nevěřim.............18:59.....lepší........18:41.....!!!!! Je to tady do prdele!!!!!!!!!!! sme pod 19!  supr!

Bohužel pro nás,  všechny družstva předvedli parádní výkony a nám to stačilo "jen" na deváté místo a tři body! Supr soutěž kde se bylo rozhodně na co dívat a my máme zase o něco výš laťku

Díííííííííík chlapi!!!!!!!!!!!!!!

na Ždírec dostane Moskal nový svíce a deme do nich!

kvet-1.jpg

kvet-2.jpg


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nová Ves....

(DDEEXXTTEERR, 8. 8. 2011 6:21)

Super teren....možnost dne připravy....ve vzduchu visí 17.....tka.....
PS: Pořádám sbírku na dovolenou v Chorvatsku...

Re: Nová Ves....

(Ježek, 8. 8. 2011 10:25)

Už ten RUM nechlastej :-))))
Do Nový Vsi pojedem až v sobotu. Přišla pozvánka na sousedskou od SDH Květnov, to je od 8:00, tak by se dalo stihnout oboje. Ještě to proberem.

Re: Re: Nová Ves....

(DEXTER, 8. 8. 2011 11:02)

Zklamání! :-( Ale ta akce v Květnově vypadá dost dobře!:o) Takže to vypadá na super den:o) Už budeme jak Olešná...kurňa...:-))