Jdi na obsah Jdi na menu
 


Habry 8.7.2011 noční

10. 7. 2011

Rok po černém pátku v Habrech sme zavítali opět na místo loňské blamáže.

Bohužel s námi nemohl jet Míla s Jíťou, zato vyrazily i naše ženy a mise to byla úspěšná!

První tentokrát startovaly holky a to konkrétně šesté. Od začátku to vypadalo, že žádné úžasné časy padat nebudou a to sé také vyplnilo. Na děvčatech byla patrná nervozita, ale základnu si v pohodě postavily do tří minut a šly na start. Všechno klaplo a jak říkám pokusem na jistotu 26:01 se zařadily na průběžné první místo! No a to až do konce,k velké radosti všech, nepustily!! Parádní výsledek!!!

V mužské kategorii sme šli na start desátý a i po drobném zaváhání to hodilo čas 23:18 a v tu chvíli také první místo, ale vzhledem k tomu jaké týmy byly na řadě se nedalo reálně uvažovat o setrvání na této pozici.  I tak konečné šesté místo je naším nejlepším umístěním v historii této soutěže. Nutno poděkovat košaři z Dolní Krupé, který zaskakoval  Mílu, za bezchybný výkon!

Bohužel tato sutěž podle mně ztrácí na kvalitě a zejména výkon pana Černého byla letos tragédie. Snad se z toho v Habrech poučí a přinejmenším mu domluví!!!

Přeci jenom všechno neproběhlo tak růžově a na zpáteční cestě nám naše stará vochodačka 1203 připomněla, že pamatuje bratra Žižku když viděl na vobě voči. Budeme jí muset uzdravit a tentokrát to asi bude větší operace v celkové anestezi!!!

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:-)

(SDH Květnov, 13. 7. 2011 11:16)

Květnov smeká před výkonem smilovských žen :-)

Re: :-)

(Dexter, 14. 7. 2011 7:45)

A muži jako nic!? :-)