Jdi na obsah Jdi na menu
 


OKRES

23. 6. 2010

V sobotu 19.6.2010 sme se zúčastnili Okresního kola v PS v H.Brodě na Dukle!

účast družstev nevalná, ale o to lepší kvalita!!

po nástupu se začalo přeborem jednotlivců na 100m. Od prvního pokusu sme si vybírali notnou dávku smůly, které se v prvním kole vymanil jen Vomi. Jirkovi se motali hadice do překážek, Martin měl problém s proudnicí, Radek zahodil koncovku a Romča si ustlal na překážce. První pokusy tudíž nic moc a museli sme to dát ve dvojkách. Maximální pech si vybral Jirka a i v druhym pokusu mu hadice vlítli pod kladinu a bylo vymalováno. Martin a Vomi dali moc pěkné pokusy a všechno viselo na Radkovi a Romanovi. Možná i pod tíhou odpovědnosti Ráďa zachyboval na kladině a bylo po naději se nějak líp umístit na stovkách. V posledním pokusu se Romanovi zadařilo a dal zatím svoje maximum.

Co se dá dělat když se to se.....e!!

Potom přišly na řadu štafety! A tam se ovšem zadařilo podle očekávání a jednička ve složení: Roman-Martin-Jirka-Vomi urvali pátý místo! Nicméně dvojka jen s jedním "docentem": Míla-Radek-Ježek-Slůnek se taky nestratila!

4x100 tudíž v pohodě a velká naděje na dobrý výsledek před útokem.

Tam si to Jirka ovšem vybral i s bonusama! Bohužel se jim s Mílou nezadařilo nabrat a tuhle strátu nesmazala ani nadupaná bělská mašina. Tady se asi dá mluvit o chybičce velezkušené dvojky na nápichu, ale co už se dá dělat! Svět se nezboří a doufám, že na to oba rychle zapomenou!!!!

konec konců nebyl to zas takovej pr.....r! Určitě se ukázalo,že do té okresní desítky patříme! Oproti loňsku sme zase o kus pokročili a je to znát!

Teď nás čeká liga a nějaká ta pohárovka, tak na to zase vlítnem!!

Závěrem snad jen poděkování! Je jasný, že do toho všichni šli naplno!!

Takže DÍÍÍK

A 5.7.2010 pojedem rozbít Kámen!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář