Jdi na obsah Jdi na menu
 


Habry noční!=černý pátek!

10. 7. 2010

pátek 9.7.2010. se vryje do pamětí mužů z SDH Smilov (no hlavně asi mojí) jako černý den v naší dlouhé a plodné historii!

celej den pražilo jak prase nedalo se nic dělat!  ale to byl jen začátek všeho špatného! což o to nalodění na palubu naší 1203 proběhlo v celku dobře, až na drobné ztráty v obsazení (to se posléze ukázalo jako výhoda). v poho sme doklouzali až do HB no a tam cesta naší razdvatrosky zkončila! s ulomeným fofrklackem se toho moc najet nedá! první rána! nu což povolali jsme zálohy v těch maličkých autíčkách. nicméně nám zachránili účast na soutěži! (kéž by se tak nestalo!!!!!!!!)

sme si tak řikali, že toho peška máme za sebou, ale věci příští mně krutě vyvedli z omylu! všechno klapalo jak mělo. pučený košař z Příseky v poho. mašina se jevila v cajku a zbytek mužstva rovněž OK.  tak hurá do boje! příprava jak při startu APOLO 13! odpočítávání-start-voda aaaaaaaaaa TICHO! nic! kurva nic! mačkám ten pojebanej knoflík jako piča a NIC! můj věrný přítel na mě hodil bobka a dal si kouřovou!  naděje na čas nenávratně v prdeli a já bych se tam taky viděl!!  nejni nic horšího pro strojaře, než když mu nejde mašina.   ale vona kurva de jak hutě! se asi mazel urazil!

tož sme vodtáhli jak zpráskaný psi! třetí soutěž v řadě na levačku, ale tak nějak to bude to dno a teď už jen  nahoru!

tak v Olešný!!!! ale bude to tam našlapaný!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

batman

(Míla, 13. 7. 2010 15:03)

však já se k vám co nevidět přidám