Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dvoudenní tažení N.Ves - Kunemil!

8. 9. 2010

deštivé ráno, sobota 4.9. SDH Smilov vyráží na další dvě kola HB ligy! 

Do Nové Vsi jedou i děvčata ( to aby sme si dovezli zase nějaký body ). Holky sou komplet, ale nám bohužel opět chybí košař! Nu což Pípa to jistí! Nabalený sme jak na cestu kolem světa, ale připravení nejsou překvapení!

V Nové Vsi se ale řádně pomodlili a počasí bylo v pohodě.

Na start sme se postavili jako devátý a všechno šlo jak po másle! Až do doby než sem dal plyn! To se vám začli dít věci! V mašině škubne, ve vejfuku prdne a oběví se Rákosníček! Prd Rákosníček, ale na 19:80 to stačilo! Pár zaváhání ostatních nás poslalo na 12tou příčku a zase jeden bodík do tabulky!

Je jasný, že sem holkám musel pučit jinej stroj a to konkrétně z České Bělé za což jim samozřejmě patří dík a jako obvikle flaška RUMU!!  Útok se holkám zadařil a daly si osobáček  22:75  na prvnim terči 21:51! Dobrá práce!! Hodilo to nakonec o fous čtvrté místo a postup do rozstřelu! Tam už se bohužel tak úplně nezadařilo a bramborová děvčatům zůstala. I přesto si ale zaslouží velkou pochvalu!

Po nástupu a rozloučení se torzo našeho týmmu začalo přesouvat směrem k nedalekému Kunemilu! Vinou oprav místních komunikací se z toho stala naučná okružní jízda s poznáváním krás naší Vysočiny. Nakonec ovšem zdrávi dojeli a odstavili naší znavenou Trosku u místní hasičské klubovny! Nutno podotknout, že to tam maj chlapci moc pěkný a díky jim, kolegům z Příseky a Kejžlic to byl supr večer!! Dík!

Ráno raníčko nás zbudilo sluníčko! Chvilku sme se pohledali ležíc potroušeni různě po sále, zahřáli se výbornou česnečkou a hurá na místní kopec!

Celá akce ovšem měla jednu kaňku. Večír mi Vomi napsal, že nestíhá a nám v tu chvíli chyběl kromě košaře i rozdělovač. Tenhle problém sme okamžitě vyřešili s kolegou z Kejžlic, bohužel s vědomím, že nebudeme brát případné body do ligy.

Na start jako osmý s mašinou z Dolní Krupé. Všichni se na to smáli, nálada výborná, tak sme to šli vyhrát!  No a nevyhráli! 21:89! s tim se nevyhrává! Chyba na béčkách, no já si taky trochu počkal, ale jinak fajne pokus!

Dle mého vydařený víkend!

Tak zatim dík všem zúčasněným a 25.9. do Bělý!!!

Jo a v sobotu či neděli musíme vodzkoušet stroj.

 

Obrazek

Obrazek

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky fotky ze soutěží

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

re: dexter

(Ježek, 9. 9. 2010 23:07)

no co se dá dělat!?
taky sem na to vůbec nemyslel, vždycky to přišlo vod starosty.
tak dáme ty Podmoklany, to bude podobný :-)

Mě to teprve včera řekl Pípa

(DEXTER, 9. 9. 2010 14:22)

To už nás fakt nevemou!:-(((

re: dexter

(Ježek, 9. 9. 2010 9:52)

no tak to sme prosrali! zaplacíno mělo bejt do 6.9.!!

Jedeme???

(DEXTER, 9. 9. 2010 6:19)

http://dh-vysocina.cz/kalendar/icalrepeat.detail/2010/09/18/37/32/YWFmYWQ2Y2Q4NTBlODY4MzFjNzEzYTVlMWVlMzBkMjU=